InstaLing

Nasza szkoła, po raz kolejny, bierze udział w innowacyjnym internetowym programie nauki słownictwa z języka angielskiego pod nazwą InstaLing. Więcej informacji na temat tego programu i aplikacji InstaLing znajdziecie klikając tutaj: https://instaling.pl/rodzice.php
InstaLing jest stroną WWW do nauki słówek języków obcych. Nauczyciel przydziela słówka z przerabianego w szkole materiału, a uczniowie razem z InstaLing powtarzają je w domu. Nauczyciel i rodzice dostają szczegółowe raporty o systematyczności pracy ucznia i jego postępach w nauce, a InstaLing dba, aby powtórki słówek były dostosowane indywidualnie do potrzeb ucznia. Uczestnictwo w Programie InstaLing dla Szkół daje bezpłatny dostęp do systemu dla nauczyciela, uczniów i rodziców.
Aplikacja InstaLing powstała jako odpowiedź na potrzebę efektywnej nauki słówek. Jej podstawowym założeniem jest skłonienie uczniów do krótkiej, kilku- bądź kilkunastominutowej, ale systematycznej codziennej pracy. Nauka odbywa się w ciekawej i nienużącą formie quizu, który indywidualnie dobiera poziom trudności do aktualnych umiejętności ucznia, dzięki czemu dziecko nie jest ani przytłoczone nadmiarem nowego materiału, ani nie traci czasu na powtórki słówek, które już świetnie zna. Aplikacja jest bardzo prosta w obsłudze i bez wątpienia poradzi sobie z nią każde dziecko. Nie wymaga również instalacji żadnego oprogramowania – jest dostępna on-line za pośrednictwem przeglądarki internetowej.
Zachęcamy wszystkich uczniów do regularnego korzystania z programu Insta.Ling i doskonalenia swoich umiejętności językowych! Część uczniów zdążyła się już przekonać, że to naprawdę działa!
Nauczyciele języka angielskiego